Telefon
Yükleniyor
Whatsapp Hattımız

Sıkça Sorulan Sorular

El yüz ve banyo havluları başınızı koyduğunuz yastık kılıfları 9 Yaşından küçük çocukların tüm giysileri kapalı dolaplarda veya çekmecelerde olsa bile ilaç oraya da girer elbiselere nüfuz eder NOT: Tüm üsteki yazılanları yıkayacağınıza marketten büyük boy çöp poşeti alıp poşetlere doldurup ağızlarını hava almayacak şekilde bağlarsanız yıkamanıza hiç gerek kalmaz.
Tatbikîde kapı pervazlarımız unutmamak lazım içinde epeyce geniş alanlar bulunmaktadır. Bahsettiğimiz bu yerler ve buna benzer alanlara jel uygulama yapılmaktadır. Sonrasında sıvı uygulama yapılmaktadır. Diğer adıyla bariyer uygulaması olarak geçmektedir. Bu işlem ortalama 45 dk ile 1 saat arası sürmektedir. Pire ilaçlanmasında bu haşere ilaçlama yani pest control süresi biraz daha uzaya bilir çünkü pireler çok küçük oldukları için evin her tarafına saklana bilmektir veya kanla beslenmeyi çok severler. Çoğalma üreme ergenliğe erişim noktasında evcik hayvan veya insan kanına ihtiyaç duyarlar. Bu arada bilim insanları pireler için büyüme veya çoğalma gereksinimi duymadan da sadece toz yiyeceklerini temin ettirmektedir. Sadece yaşam döngüsünü sağlaya bilmek için ortalama pire ilaçlaması 1 saat ile 1 saat 15 dk arasıdır.
Aslında bütün haşereler rutubetli nemli ortamları çok severler bu alanları mutlaka ve mutlaka temizlemek ve kurtulmak lazım. Oldu ki her şey yapıldı ama haşerelerden kurtulamadık. Mikroplara maruz kalmamak için böcek ilaçlama şirketlerinden profesyonel destek almak gerekir. İnsektisit böcek ilacını alıp kendimiz yapmaya çalışmayalım. Nihayetinde kimyasaldır. Kendimizi sevdiklerinize evcil hayvanlara zarar verebilirsiniz. Profesyonel ekipten destek almak lazım.
Pire ilaçlama uygulaması 100m2 bir alanda ortalama 40 dakika sürmektedir.
Synergy ilaçlama tarafından yapılan yapılan tüm ilaçlama uygulamaları %100 müşteri memnuniyeti kapsamında garantilidir.
Kokusuz sıvı böcek ilaçlama veya jel ilaçlama yapılırken her hangi bir ön hazırlık yapmanıza ve evi terk etmenize gerek yoktur. Kokulu böcek ilaçlama uygulaması yapıldığında mekan en az 4 saat boşatılmalı ve 2 saat havalandırmalıdır.